Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -kdM-

    senior tag

    Nem szoktam az ilyen élményeket megosztani, de ha nem vagyok ott én sem hiszem el:
    A héten Twilight Arbor Aetherblades-es részet csináltam egy random csoporttal, rajtam kívül csak egy ranger volt ott korábban (de ő is csak a security room-ig ismerte). Ennek ellenére talán a legkompetensebb csoport volt akivel LFG-n keresztül találkoztam. Bossok előtt leírtuk mi, hogy működik és wipe nélkül haladtunk Clockheart-ig, ahol aztán 75% körül kivérzett a csapat. 2. forduló végére egy guardian maradt meg én a bossnak pedig kb fél centi élete. Már szinte nem is látszódott a HP bar amikor engem bevágott a terem közepébe (azonnal meghaltam) a guardian pedig downed state-be került, kb. 25% élete maradt amikor a boss végre megadta magát. Szó szerint kb. 1 másodpercen múlt.

    Szerintem az ilyen csapatokkal sokkal élvezetesebb a játék mint azokkal az elitista majmokkal (99999AP+, ZERKER WARRIOR ONLY) akik lehet, hogy harmad ennyi idő alatt megcsinálják, de csak beszólogatás megy a chatben. Mint pl. tegnap CoE P3-ban a warrior kiverte a balhét, hogy mekkora időpocsékolás ez a csapat, mert 4 percbe került leverni a golemet mikor ő 2-höz szokott. Mostanában rá szoktam kérdezni, hogy ha ilyen értékes az idejük akkor miért egy MMO-val játszanak, de ezidáig nem kaptam értelmes választ. Persze ez a "harmad annyi idő alatt megcsinálják a dungeon-t" is csak illúzió, mert azt az időt amit megspórolnak bent, azt a dungeon előtt töltik keresgéléssel/kirugdosással/felszerelés linkeléssel.

Új hozzászólás Aktív témák