Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz C. s. #18510 üzenetére

    Kétszer jártam így.Egyszer interspar pécs,a meghirdetett tv az akció első napján nyitáskor elfogyott :C Kicsaptam a balhét,hogy akkor vásárlók könyve stb,hoztak eggyet a raktárból rögtön. :W (kiderűlt,hogy annyira jó áron volt a thomson 50 cm es tv,hogy az interspar fönökség,és alkalmazottak már a raktárban megvették maguknak,kb 14 éve volt...)
    Másodszor tesco pécs,az előbb említett régi tv-t akartuk lecserélni,egy laposra kb 1 éve.Szitu ugyan az.Akció első napja,bemegyek kinézett tv sehol :DDD A karma :C Megreklamáltam (ebben sajnos rutinos vagyok) az info pultnál,közölte a gyerek,hogy pécsre eggyik boltjuk sem kapot (peddig a kezembe volt a reklám újság amin eggyértelműen rajta volt hogy pécsen ebben a boltban is lesz) ês közölte azt is hogy nyugodtan beírhatok a panaszkönyvbe,ő leszarja,de ő sem érti hogy mért csinálja ezt a tesco,mert ez elég sokszor előfordul sajnos. :W Kicsit körűl néztem mérgemben mert tv-t akartam most azonnal,és mákom volt,találtam egy jobbat :) Nem hd,hanem fhd,és 2 ezerrel olcsóbb volt. A panaszkönyvet nem kértem el,mert elégszer beírok amúgy is. :DDD
    Már várom a következő tv vásárlásunkat.😂

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák