Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    20.-án, boltzárás után rendeltem egy PC-házat 1 napos szállítási határidővel vidéki faluba; a cucc raktáron volt a cégnek; a futár az MPL volt.
    A szállítás 22.-én sem történt meg, a hétvégén, ünnepnap pedig nem is volt várható. Net híján nyomon követni nem tudtam a szállítást.
    Hétfőn vissza kellett jönnöm a fővárosba, ahol a csomagkövetést megnéve 22.-én adta föl a cég postára, akik ma, 26.-án szállították ki. Mivel én nem voltam ott, és belátható időn belül nem is tudok lemenni, így a postás visszavitte a cégnek.
    Még 25-én írtam egy mailt erről a cégnek, h meddig őrzi meg a csomagot a helyi posta, amire azt a tömör választ kaptam, h 5 napig.

    A cég maga egy vidéki városban van, oda eljutni biztos nem fogok, tehát kizárt a személyes átvétel; de ha az MPL le is adta volna a falum postáján a terméket, akk sem lett volna időm a héten leutazni, plusz az utazás maga drágább lett volna a háznál.

    Kérdésem, hogy ha most elállok a terméktől, akk kell-e fizetnem nekik vmilyen díjat?

    Mindig minden mindegy

Új hozzászólás Aktív témák