Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2018

    aktív tag

    válasz Darth_Revan #58218 üzenetére

    Értem hát én biztos nem küldeném vissza még 3 halott pixelnél sem a gépet de mások vagyunk. Nálam használva van a gép nem kicsit és eddig 0 hiba van. Durva hogy turbo gomb is van és gyárilag OC profilt tölt be azonnal. Az rgb variálhatósága is nagyon jó. Én sajnálom a dolgot, nehéz lesz hasonlóan jó gépet találnod. Mert most nagyon magasra tette a lécet az asus. Visszatérve a giga aorus 15g laptopra. Azzal meg én nem voltam elégedett. A billentyüzet része nagyon felmelegedett terhelésre, kényelmetlen szintre már. A panelon alul volt bl bleeding. A wifi modul benne asushoz képest gyenge volt. Két helyiséggel arrébb már gondok voltak a jellel, jelerősitőt kellett a fürdőszobába fél úton beiktatnom, és átvariálnom a routert a 2.4g 5,g és a felerősitett 2.4g-s netet külön kellett választani és az erősitős wifivel volt csak hajlandó stabilan móködni. De volt még egy ezeknél is kellemetlenebb baja ami már inkább valami bug lehetett amit lehet később egy biossal javitottak volna, de jobbnak láttam visszaküldeni. Laptopoknál nekem is nagyon magason van a léc, sok szempontnak kell megfelelni és egy középkategóriás modell képtelen erre. Azért léptem fel most a csúcskategóriára és nem csalódtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák