Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Gratula mindenkinek aki kimozdult. Látom azért futtok. :K

    Nálam még mindig fáradtság van, hosszú futás nem volt régóta. Múlt hét szombaton volt 12km, de jellemzően 8-9 km futás megy. Többet nem is kívánok. :O
    A végére így is sokszor esik szét a mozgás, nagyon hamar elfáradok közben. Pedig nem sok mindent csinálok itthon... :B

    Ma mondjuk egész jól ment, 9 km ebből 5k tempócska. Jól esett, de elég volt. A pulzus nem tudom mennyire pontos, nem volt rajtam mellkaspánt. :DDD

    Érdekes egy időjárás van, bár nem csodálkozom. :((( Tegnap előtt én is rövidnadrág, hosszú felsőben romboltam. Sál és kesztyű nélkül, baseball természetesen volt rajtam az kell. ;] Szembe a nappal odafele ~15 °C, hazafelé úton 12 °C körüli hőmérsékletet ír utólag a connect. Természetesen a Tempe szenzor mérte az értékeket. :DD

    Ma készítettem egy kis bejglit. Fincsi lett. :K Más is sütött? Recept is jöhet, ki hogy csinálja. :K Majd leírom én is ha valakit érdekel. :))
    Én most tettem a töltelékbe chia magot is, de nem sokat. Napi max 15g ajánlott belőle. Ehhez egy-harmad bejglit le kéne tolni... :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák