Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    Hirtelen ötlettől vezérelve tegnap futottam egy Hadd-tesztet. A rövid (és szomorú) konklúzió az, hogy a 2018. októberi állapotomhoz képest egy fikarcnyit sem fejlődtem. :( (Igaz, akkor novemberben még csak 1:26:50-es FM-t tudtam futni, ahhoz képest azért bő 4 percet javultam idén tavaszra, 10K-n viszont csak kb. 1 percet tudtam faragni egy abban az évben futott verseny idejéhez képest.).

    Kb. ugyanilyen átlagtempók jöttek ki az egyes etapoknál, hibahatáron belüli a különbség az akkori mérési eredményekhez képest. Ennél persze árnyaltabb a kép, és igazából sokkal többet nem is várhattam (az utolsó rész nagyon max.-os már most is), talán a 150-es, 160-as HR rész lehetne gyorsabb, de igazából az edzéseim nem arra a tartományra irányulnak, nincs maraton felkészülés. A skálázódás a félmaraton és 10K-ra kihegyezett edzések miatt lehet ilyen szerintem. De erre hátha tudtok valami okosabbat mondani. Illetve hogy ez alapján meg lehet-e határozni valami fejlesztendő területet max. félmaratonok futásához?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák