Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz parandroid #24192 üzenetére

    bandus: szerintem a magyar nyelvű leírások igenis segítenek :DDD Egyezzünk meg abban, hogy próbáltam én kenyai futó videója alapján is :) ( Nők lapjába hagyjuk meg a sarokra érkezős szépen végig gördülős technikákat :C ) De ajánlottam ezt úgy, hogy alátámasztottam saját tapasztalattal több száz km-ert fájdalommentesen futva 102! kg-al. Természetesen nem minden betűt iszom belőle, viszont a talajra érkezés a sérülés mentes futás egyik kulcsa. A Herr Gyula munkásságát nem ismerem részletesen, de a videója a kezdők és nem kezdők számára is figyelem felhívás egészségmegőrző szempontból. Tehát az is rendben van. amúgy érdekel mi a baj vele? Hogy nem akarja szétrobbantani a kezdők szívét? Mert hálás vagyok a videóért :R

    Inkább menjen többször az ilyen hátha szemet szúr valakinek, mert ha egy kezdő csak 03:30-04:40-et olvas elmehet a kedve itt, közbe meg nem mások idejét kell döntögetni, hanem saját magad egészségét/örömét szolgálni ezzel.

    peterkeT: 180 lépésszámot a 192 cm-es magasságommal nehezen tartom megfelelő pulzus mellett, mert elég jó kondi kell hozzá, de kísérletezni kell mindennel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák