Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz jegenye77 #22746 üzenetére

    Vigyázz, ha túlöltözöl, izzadni fogsz, és akkor meg azért fázol meg. A hideg ellen a legjobb védelem a csősál, a szűk, speciális anyagú futónadrágok amúgy meglepően jól tartják a hőt, hogy a kényes helyeket védd, erre ráhúzhatsz még egy rövidnacit kívülről. De még fontosabb, hogy a felsőtested melegen legyen tartva, ugyanakkor tényleg figyelni kell arra, hogy ne öltözz túl. Érdemes rövidebb távokkal kezdeni amúgy is, meg váltogatni a sétát-kocogást, olyankor különösen figyelni kell, hogy ne izzadj, aztán fújjon meg a szél. Cipő az elején kb mindegy, amelyik kényelmes, aztán elmehetsz csinálni valami futóboltban egy felmérést, ott megmondják, milyen típusú futócipőket kell majd keresned (meg ajánlanak is pontos típusokat saját kínálatból, nyilván).

    Sok sikert és kitartást, én is csak tavaly kezdtem, és még sehol nem vagyok, de már nagyságrendekkel jobban érzem magam, szóval érdemes küzdeni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák