Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Sziasztok! Nemrég vettem egy Sony WI-C300-as fülhallgatót, erről szeretnék megosztani néhány gondolatot:

    Sokáig amolyan "úri huncutságnak" gondoltam a vezeték nélküli füleseket, de mivel edzés/futás/bringázás közben mindig is nyűg volt a "kábelezés", gondoltam teszek egy próbát. Mindenképp a barátságosabb árú termékek között nézegettem, bár nem a legalja volt a cél.

    Végülis ez es a JBL E25BT maradtak versenyben, és pár külföldi tesztet átfutva inkább ez mellett tettem le a voksom. No es persze az a kb 10 ezer forintos árkülönbözet sem elhanyagolható.

    Rólam annyit kell ilyen téren tudni, hogy nem vagyok kifejezetten audiofil. Út közben Deezerről megy a zene, tehát nem vagyok a tömörítésmentesség élharcosa.

    Korábbi fülhallgatóm egy JBL volt (azaz hogy meg mindig van), a tipusára nem emlékszem, de kb 15 ezerbe került úgy 3 éve. Hangzásilag teljesen jól kiszolgált, bár egy kicsit jobban túltolta a basszust, mint igenyelném, de nincs vele bajom.

    Viszont ez a WI-C300 nagyon máshogy szól. Valahogy sokkal tisztább minden, amit a hallószerveim felé közvetít.

    És a legfontosabb: tényleg nem érezni mozgas közben, hogy az ember fülében van. Irtó kényelmes. Kicsit féltem tőle, hogy a bal oldalon levő kezelőegység majd elhúzza, kihúzza vagy bármi kényelmetlenséget okoz majd, de nem! Nagyon pozitív csalódás számomra, és bőven megérte azt a tizest, amit elkértek érte.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz SharpSA #80754 üzenetére

    Néztem ezt is, de pont most váltottam egy basszuskiemelős jbl-ről. Semmi bajom nincs vele, de kész felüdülés most a Sony-n hallgatni. Sokkal több részlet jön át.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz SharpSA #80756 üzenetére

    Nemrég vettem egy WI-C300-at. Nem emlekszem a JBL ponzos tipusára, a doboza pedig nincs meg, de hasonló arkategóriában mozognak, sőt, a JBL dragabb is volt pár ezressel annak ellenere, hogy az vezetékes.

    Nagyon jó a JBL, de túl van tolva rajta a basszus, pedig ez nem is ezzel hirdette magát. Az általad írt típus viszont már eleve ezzel hívja fel magára a figyelmet.

    Nagyon elegedett vagyok a kis Sonyval, ennyit mondhatok, kellenes a viselete és a hangjai is.

    Biztos vannak olcsóbban is talán jobbak, de nálam a Xiaomik/Huaweik nem játszanak.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

  • Rigormortiis

    addikt

    Vettem a Sony WI-300 C helyett egy 310 C-t. Szegényt valószinűleg agyonvágta az S7 gyorstöltője, mivel szétszedve a lapkán az usb csati mellett volt egy fekete, égett folt, és nem vette fel a töltést (garis lett volna, de elkevertem a blokkot, ugyhogy így jártam).

    Ettől függetlenül elégedett voltam vele, és amikor megláttam, hogy az utód 2szer annyit bír, és kényelmesebb is lett...

    Sokkal jobban ki van egyensúlyozva, mint a 300as, és finomabb műanyagból is van. Mivel az elődnél sem füllentett a Sony az üzemidőre vonatkozóan, feltételezem, itt sem tette, de ezt még nem teszteltem ki.

    Karakterisztikára szinte ugyanaz a kettő, nekem azt is kellemes volt hallgatni, ezzel is elégedett vagyok. Senki ne várjon prémium hangminőséget 15ezerért, viszont a hosszú üzemidő es kényelmes, sporthoz is alkalmas kialakítasa miatt megeri az árát.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák