Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    szeretnék vásárolni egy headsetet, nem tudom melyik legyen, nem vagyok járatos a témában, ezért gondoltam kérek tőletek egy kis szakmait:)
    szempontok fontossági sorrendben:

    1) kényelem
    2) mikrofon, bejővő hívás fel/le, hangerő fel/le
    3) hangminőség
    4) márka

    sokáig az iPhone-hoz kapott headsetet használtam (nem earpods, hanem a régit), amit nagyon szeretek, mert kényelmes, nem drága ezért nem féltem, szeretem csak úgy zsebből elő venni mikor felszállok a tömegközlekedésre ill. zsebre vágni, gyakran telefonálok headsettel, arra tökéletes.
    volt sennheiser egy rövid ideig (talán cx 400 ii), de nagyon nem volt kényelmes, és a hang minőségben sem éreztem annyira frankónak. szóval csak egy próba volt.
    nem igazán szeretnék agyba dugóst, mert nekem az kényelmetlen, viszont a xiaomi piston3 külsőre tetszik, tudom, hogy nagyon jó minőség, mikrofon gombok rendben, és azt mondják, hogy kényelmes headset.
    ha újra megpróbálom az agyba dugóst, akkor csak a piston3.
    mondjuk az is jó, ha van hozzá kis tartóka, árban a piston3 6ezerért látom egy üzletben ami másnapra itt van, mert nem akarom külföldről hogy majd 1 hónap múlva megérkezzen, szóval akkor legyen 6e a plafon.
    volt egy htc one v-m, amihez a gyári headsetet is nagyon szerettem, kényelmes volt és számomra elég volt a hangminőség - ehhez hozzá jön az is, hogy a telefon beats audio támogatással rendelkezett, éreztem a különbséget iPhone-hoz képest.

    egyébként meizu m2 note-hoz lesz majd a headset, aminek az audio része nem annyira jó, de azt mondják egy jó headsettel rendben van a dolog.

    előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,

    fülhallgatót keresek egy ideje, át gondolva a dolgokat össze is állt a kép:

    a régi fajta iPhone headsetet még most is használom, mivel nagyon kényelmes, van rajta mikrofon, hangerő szabályzó.
    a hang minőség egy ideig nekem elég volt, most már szeretnék egy kicsit jobbat.
    fontos az ár, max. 4-ig mennék el.
    agyba dugós verzió nem jöhet szóba.
    kizárólag az új fajta apple féle earpods kialakítás érdekel. ilyet egyrészt az ára miatt nem veszek, másrészt azért, mert androidos telóval nem működnek a gombok.
    egyébként egy meizu telefonhoz lesz a headset.
    verdikt: kényelem, kicsit jobb minőség az előzőhöz képest, ár.

    találtam egyet: Langsdom e6

    az adatokhoz nem nagyon értek.

    kérdésem lenne, hogy ez kompatibilis-e androidos telóval, és hogy az Apple féle új fajta earpods hang minőséget tudja-e hozni? ugye az a szint alacsonynak számít, de nekem elegendő.
    mit jelent a 42ohm ellenállás? kicsit soknak tűnik.
    basszust mennyire fog tudni adni?

    természetesen nem vagyok ez zárkózva, más is lehet befutó.
    köszi!

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    üdv, a fülhallgatóm 4.0-s bluetooth-al van, az új telefonomban viszont már 5.0-s lesz szerelve
    kompatibilis lesz a kettő?
    az 5-ös bt-nak milyen előnyei vannak? várható hangminőségbeli javulás, esetleg csak a hatóköre növekedett a 4-hez képest?

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák