Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz hobbyone #34049 üzenetére

    "Igazából nem rémlik, hogy bárkinek is segítettél volna itt fórumon, megfelelő fülhallgatót ajánlva."

    Azért ez nem teljesen igaz, mivel csinált néhány rövid tesztet azokról (egy részükről legalábbis) a fülesekről amik megfordultak nála...

    Ez szerintem elég nagy segítség, ha nem is közvetlenül. Példul neki köszönhetően kerülöm bose márkát. (eddig is így tettem, de ő csak megerősített ebben)

  • dudika10

    veterán

    válasz hobbyone #34049 üzenetére

    Majd ha lesz, amit tudok dicsérni, akkor nem csak fikázni fogok.
    Egyébként volt már rá példa, mind a Brainwavz, mind a Soundmagic (a teljesség igénye nélkül) fülhallgatók egész jól össze vannak rakva az olcsóbb kategóriában is például. Persze a tervezett élettartam rövidítés ezen gyártóknál is megvan.

    A tapasztalat nélküli ajánlásokat és fikázásokat olvasva változik csak a stílusom lekezelővé általában. Nem tehetek róla, "felbosszant".

    A tapasztalatomat meg meg szoktam osztani néha, ha érdemes.
    A sokak által kedvelt, és elterjedt modellekről teljesen feleslegesnek tartom, és időm sincs rá. Ami meg nem terjedt el, az pedig az esetek nagy részében nem éppen dicsérhető.

    (#34041) Ati1979: messze... már akinek... én kb. január végéig be vagyok táblázva. :(

    (#34043) filózoli: ugyan kérlek. Ez micsoda, ha nem lehülyézés?
    Magad ismerted be, hogy nem hallottad a szóban forgó fülhallgatókat. A véleményed a cégek árpolitikájára és "szaklapokba" író "szakértők" véleményére támaszkodsz.
    Ne vicceljünk már...

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák