Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz mhorvat #11012 üzenetére

    Nem a hentesnél hallottam a véleményeket. :U Head-fi -n olvasottak alapján mondom, amit. Ezt le is írtam, nem egyszer. Egyáltalán nem hihetetlen számomra, amit írsz a K330 -al való kapcsolatáról (sőt), de azoktól akik odavannak valami CX -ért, ténylegesen csak ennyi választ kaptam eddig, arra hogy hogyan viszonyul egy olyanhoz, amit már hallottam. És mellesleg külföldi fórumon is a nagy része ugyanúgy használhatatlan. Annyi a különbség mondjuk head-fi -n, hogy van pár, akié nem. A baj az, hogy a sok (pl joker is) nem hallotta őket. A CX300 után nem volt kedve a CX500 -hoz, pedig azt viszont elfogadott ténynek látom, hogy sokkal jobb. K330 -ról még annyi vélemény sincs, és ráadásul egy vicc az a kevés is, ami van. Szóval amikor azt olvasom a K330 -ról, hogy bizonyos téren veri az IE8 -at. Az jól tükrözi, hogy attól hogy kipróbálta valaki, még nyugodtan írhat nyílvánvaló hazugságot.

    Röviden, nem havertól hallottam, de ezt sem érzem jogosnak. Lehet olyan haverom, aki értelmesebben tud nyilatkozni egy füles hangjáról, mint head-fi -n a rengeteg bődületesen hülye komment.

    A füles vételhez meg annyit, hogy a K330 -ról annyira nem volt használható vélemény, hogy reméltem féláron még meg is éri. A CX-hez nem áltam ennyire pozitívan, ott alapból is biztos vagyok benne, hogy nem reklámoznám. Úgy meg ugye nem a legkönnyebb eladni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák