Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeze94

    tag

    Üdvözlet!

    noshát szeretnék tőletek tanácsot kérni, mivel nemvagyok nagyon otthon a fülhallgatók világában...
    eddig a legminőségibb fülhallgatóm a SonyEricsson mobilomhoz kapott agybadugós füles volt(HPM-70). Most iPodhoz kapott fülhallgatóm volt, de azt egy év alatt szétnyűttem... Amúgy amin fogok legtöbbet zenét hallgatni az az iPod Nanom lesz. De lehetséges, hogy nagyritkán rászúrom majd a HTC Heromra is:)

    főleg az agybadugós füleseket részesítem előnyben... igaz, eddig csak a SE-mhez kapotthoz volt szerencsém, de az az általam használtakhoz viszonyítva iszonyat jól szólt:)

    az around neck kialakítású fülhallgatók számomra nagyon megfelelnek, mert sokat hallgatom félfüllel a zenét és így legalább nem húzza a fülem, és nem pottyan ki belőle:)

    nemtudom meddig bírják a fülhallgatók általában, én eléggé aktívan használom őket(egésznap a nyakamban lógnak)... a sennheiserekről hallottam, hogy az egyik legjobbak, de én nemvagyok otthon ebben...

    remélem elég támpontot adtam ahhoz, hogy segítsetek választani:) ha mégis hiányozna valami, csak szóljatok.

    Jah és még valami. Mit is takar az örökgarancia... amíg megvan a fülhallgatóm, addig érvényes?... mert akkor ez nem valami jó biznisz a gyártónak :D

Új hozzászólás Aktív témák