Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Nigér #62987 üzenetére

    Millér nem veszel egyet próbálni? :DD

    Van hozzá baró sztatikus meghajtó egység, arra jön még a DAP meg egy amp esetleg aztán hordhatod hátizsákban is....

    Viccet félretéve, szerintem így épp a füles előnyei vesznek el....hangja pedig elég megosztó....

    Bodor: frísipping van odaírva.... 15 dodó 5 pár szivacs (választhatsz egy méretből is 5 db-ot, a bejáratott méretedből így lesz kb 5 évre elegendő mennyiséged) és kb egy hét alatt ideér...szerintem a legtartósabb szivacs a westone...a többinek kissé már anyaga van, hamarabb foszlik...

    Más....

    Itt próbálgatom ezt a Dunu 2000J fülest, de nem bírok kibékülni vele...középmagasban van valamilyen érdessége, ami tönkreteszi számomra a hangképet...egyébként k3003 utánérzet, de szerintem az jobb hangra, egységesebb a hangkép....

    Illetve nálam van egy Soundmagic, ami egy próba termék, még sehol nem árulják (ezért merek majd róla írni)
    Igen bonyolult és kidolgozott mechanizmus a fülilleszkedés rendszere, illetve cserélhető (spec, csavaros) kábele van, amiből az egyik a sima headset a másik egy BT egység, ahol is az akku 20 órás használatot ígér, APT-X talán és baromi gyorsan reagál...hangjáról később, mert szeretném bejáratni a fülest....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák