Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    Sziasztok!

    Vettem egy Brainwavz M3 fülest. Annak ellenére, hogy joker sokkal kisebb pontot adott neki, és szövegben is kevésbé értékelte nagyra, mint a Hifiman/Sunrise füleseket, nálam magasabb pontot kap, minden eddig hallott fülesnél.
    Eddig keresgéltem az ideális fülest, de vagy a megbízhatóságból kellett engednem (hifiman/sunrise), vagy a hangból (minden más).
    Most a kettő együtt megvan. Az M3 kicsit kevesebb részletet, és kisebb tered ad, mint ami az árából elvárható lenne, de anniyra jól egyben van a hangképe, hogy nekem bőségesen megéri. A magasai soha, sehol nem tolakodnak, a közép teteje sincs kiemelve sehol. A mély és alsó közép területek pedig mintha tök egyenes átvitelt produkálnának. A Brainwavz M1-hez képest részletesebb, kiegyenlítettebb a hangja, jobb térrel, és jobb szeparációval. Az M1 és az M3 a két füles, ahol nem a fülest hallgatom, hanem a zenét. Végre!!
    Ráadásul az anyagminőség is első rangú.

    Más téma: melyik a leges legkisebb lengő két, vagy három pólusú csatlakozó, amit kapni lehet bárhol?
    Valami olyasmi kellene, amivel a fülesek cserélhető kábele meg van oldva.
    Én is ezt szeretném tenni, headset és sima kábel között szeretnék váltogatni, ráadásul több fülesnél.

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák