Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    Hogy-hogynem szert tettem egy Marshall Minor-ra és egy Beats Audio urBeats-re.
    Akinek igénye van ezeknek a kipróbálására, az mindenképpen egyeztessen velem, bár én egyiktől sem vagyok elájulva. A Marshall úgy nyomja a fülem, hogy az borzalom (és nem működik a mikrofonja a Samsung telefonommal) és szigetelése pedig felépítéséből fakadóan nulla. A Beats meg hát olyan... Beats :) Csak mélye van, de az mondjuk rendesen. Aki szereti, annak biztos jó, de én nem igazán bass-heavy zenéket hallgatok, meg sokat nézek iPad-en filmet/sorozatot és ahhoz nem ez a legjobb választás. Persze a piros vezeték az nagyon menő a négyes-hatos villamoson, de ebben szerintem meg is áll az értéke.
    Ezekhez képest a Comply-val tuningolt Xiaomi Piston II egy áldás, még akkor is, ha kevesebb, mint fele annyiba fáj mint a Marshall vagy negyedébe mint az urBeats. De telefonálásban, filmezésben és kényelemben is köröket ver a két ezerszer márkásabb versenyzőre.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák