Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz #92251648 #3812 üzenetére

    mikor hazahoztam,próbálgattam mindenféle jelre kötve.alaplapi 889A riltek,DVD,mind szörnyű volt.egyszer csak mókoltam valamit,és véletlenül megszólalt jól.(többek szerint jól viseli a jittert,hát ezek szerint meg nem)
    aztán vettem egy slimdevicest,amiről mindenki azt mondta,h köthetek mögé akármi DACot,nem lesz jobb a hangja,mögé tettem a vibát,és anyám,lett zene.tegnapelőtt vettem egy akksit(stabkockás feszellátása van,igazi gagyinak számit a gyári somogyis 800Ftos tápjával együtt,gondoltam ezen segiteni fog),és jé még jobb.ennyi a történet.
    azt,hogy igy szól,én természetesnek vettem,én azt nem vágom,h a zeroval mi történt.tök ugyanazt a jelet kapta,ugyanarra a rotelre kötötük,és mégis.nincs más magyarázatom,kábeleken múlt.

    ezért kérdezgetünk,mert Dorian sem erre emlékszik otthonról,meg én sem tartom reálisnak,hogy egy mindenestül kb 15rugóba kerülő dac jobb lehessen,mint egy majd 3x ennyibe kerülő,sokkal modernebb fejlesztés.szivem szerint azt mondanám,gyere el,és magyarázd meg,mert én értetlenül ültem a kanapén.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • Dorian

    félisten

    válasz #92251648 #3812 üzenetére

    Ma ahogy hazaértem, idegbeteg módjára összedugtam a rendszert, és szól ez szépen, ahogy kell. Megnyugodtam. Nem tudom mi lehetett a gond.
    Azért egyre jobban befészkeli magát a gondolat, hogy csak kéne egy sztereó erősítő, Pityu rendszere dac ide vagy oda agyonvágja az enyémet. De csak olyan, ami végfogként is használható, semmi kedvem az állandó kábeldugdosáshoz...
    Egyelőre csak átrendeztem fél nappalit, széttoltam a frontokat, hogy az egyenlő szárú háromszög meglegyen, jót tett. Azt még nem tudom a sub mit szól az új helyéhez, mert így kevésbé áll szabadon.

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák