Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz borix #89884 üzenetére

    Attól, hogy telerinyálod a fórumot elvekkel attól még mások örömmel élnek a teszt lehetőséggel

    Én meg nem, mert máshol sem fizetek meghallgatásért, ráadásul jobb körülmények között. Akkor most mi van? Komolyan, kik írnak ide manapság? A kereskedőt kell bevédeni? Elvtelen dolog terméktől elállni? Ha nem tetszik a cucc - amit nyilván nem ingyen kaptam, hanem jó pénzért -, le kell nyelni a békát? Mert már itt tartanak egyesek. Fogyasztóvédelemről hallottatok már? A kereskedő megkapja a pénzét, amivel nyilván elégedett, hadd legyen már a vevő is elégedett. Ha a vevő nem elégedett, a kereskedő sem lesz az hosszabb távon. Ehhez nem kell nagy ész, hogy belássuk. Intelligens eladók ezt felfogják, megértik. Időt szánnak a vevőkre, nem valamit akarnak rásózni, hanem törekednek rá, hogy a kuncsaftja elégedett legyen. Neki is ez az érdeke, ha a jövőben is ebből akar megélni, és minél több vásárlót szeretne. Olyan nincs az én olvasatomban, hogy rossz vevő. Rossz kereskedő van csak. A vevő ugyanis nem fog tönkremenni bele, ha máshol vásárol, ahol a s*ggét is kinyalják a (remélt) pénzéért, az eladó viszont igen, ha a vásárlói elpártolnak tőle, mert lekezelő, unfair.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák