Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    Sziasztok!

    Határozottan a Chord Mojo felé haladok, de kicsit még előtte hangosan gondolkodnék veletek, hátha bejön valami más ötlet is.

    Hordozható dac/amp-t szeretnék venni a Denon D5200 mellé. Saját akkumulátorra nincs szükség, usb-ről kellene működnie, a mobilról működés sem feltétel. (Ha pedig van benne aksi, akkor az egyszerűbben cserélhető/kiköthető kategóriába kellene esnie.)

    A keret 100-150k, ebbe a Chord Mojo használtan (és akár újonnan is) remekül beleillik.

    Volt Centrance Dacportable-m, ami jó cucc, de szerintem az Ifi zen dac-nél nem jobb. Az ifi is igazán külső táppal és külön erősítővel jött be, de akkor már messze van a hordozhatótól.
    Volt ifi xdsd-m is, ami nagyon jó, meg is voltam vele elégedve, de a mojo-t általában kicsit jobbnak/másnak mondják, így erre mennék. (Illetve az aksi kikötés elméletben a mojo-n megoldható, bár az xdsd "desktop" módja sem rossz.)
    Az ifi vonalat én kilőttem zen dac és xdsd-vel, hasonló a karakterük, így gondolom, hogy a többi cuccuk is ilyen.

    A kutatásaim során kb a dragonfly-k maradtak, a cobalt, de valamiért annyira nem csigázott fel.

    Van bármi más is, ami beszerhető és felkerülhet erre a listára?

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák