Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rauschie

    senior tag

    válasz baluka26 #1153 üzenetére

    Eddig sem zavart különösebben, hogy kevés a basszus, de azért örülök neki hogy van. Amíg volt sennheiser cx300-am (nagyon nem ez a kategória, tudom) abban volt basszus elég, ezért hiányzott (cserébe abban magas nem volt). Olvastam valahol, hogy onnan látni, hogy valaki nem ért a fejhallgatóhoz, hogy úgy kezdi: 'anyád, de jó a basszus'. Basszusra ugye ott a légkalapács, nem kell ahhoz sennheiser. Ugyanakkor szoktam dubstepet is hallgatni youtuberól, amit egyesek már zenének sem tekintenek, és ott inkább várom el a 'letépi a dobhártyám' érzést, mint a torzításmentes magasakat, tehát nem a klasszikus audiofil értelemben kell hogy 'jó' legyen a füles. Örülök, hogy most már ezt is tudja, ha épp ehhez szottyan kedvem.

    Más: most már tényleg meghallgatnék egy Grado-t. Szerelmes vagyok a Sennheiserek hangába, de szeretem, ha körül vesz a zene. Lehet, hogyha hallanék egy azonos kategóriájú Grado-t, abba lennék szerelmes. Csak az a baj, hogy iszonyat kényelmetlennek néz ki, nekem 2 óra után az 555 is az, a 600, főleg a 800 viszont álom ilyen téren (nagy a fülem, nyomja az 555 fület körülölelő részében lévő kis beszögellése).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák