Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szakibá...

    senior tag

    válasz Shrike7973 #10029 üzenetére

    Belehallgattam a YT-on néhány verzióba, pont a megadott helyen nem hallottam hibát, de valamelyiken több helyen van digitális recsegés, aminek sok oka lehet. Volt olyan, amelyikben röviddel az eleje után a hangmagasság följebb ment, mintha a mintavételi fereki ugrott volna, ezt nem tudom, hogy hozták össze. A letöltéseknek van kockázata, hiába FLAC, attól még el lehet rontani. Biztos vagyok benne, hogy a CD nem hibás. Szerintem nem masterelési hiba. Akik felteszik a zenéket közprédára, lehetnek lelkes dilettánsok, ilyen eredménnyel. Pl. a virtual barbershop-nak rengeteg változata van fenn a YT-on, valamiért kényszeresen belepiszkálnak egyesek, egyik rosszabb, mint a másik, még monó változattal is találkoztam! A letölthető filmek túlnyomó többsége finoman is szerény kép- és hangminőségű, miért lenne ez másképp a zenéknél? Persze én is töltök le, vannak zenék, amiket esélyem se lenne beszerezni, szerencsére kevés rosszat találtam. Az általam preferált műfajokban úgy látszik, jobban figyelnek a feltöltő "tolvajok".

    [ Szerkesztve ]

    Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Új hozzászólás Aktív témák