Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pinyo16689

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok jó fotós, csak szeretek fényképezni, de én úgy látom, a kamerának leginkább az emberi arc, bőr visszaadasa okozza a legnagyobb problémát rosszabb fenyviszonyok kozott, és a telefonnal fotózók zöme a családot, gyerekeket, nyaralast fotózna, az épületek, tájak, erdők fotózása önmagukban elenyesző. Én egy Honor 20al kattogtatok mostanaban, de rossz fenyviszonyok között a fotózott arcok bizony nem az igaziak, bár a portré mód meglepően részletgazdag eredményt tud hozni. Szóval én azt gondolom, egy hétköznapi felhasználó számára az nyújt igazi segítséget a választáskor, ha azt tudja, hogy rosszabb fenyviszonyok között lehet-e jó, nem festmenyszeru képeket lőni a gépekkel a családról, gyerekekről, baratokrol. Ez egy jó mérce lenne a kamerának, de tudom, senki nem tesz fel szívesen képet a családjáról. (én sem) Én amikor telefont kerestem, és hasonlitgattam a tesztek során készített képeket, olyan fotókat kerestem, ahol emberek is voltak a kepen, bár sokszor nehéz a tesztelokra hagyatkozni, mert a H20 is lenyegesen jobb képeket készít, mint amit itt a teszt során készítettek. (bocs.. :))

Új hozzászólás Aktív témák