Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz BalanceR #6056 üzenetére

    Te jó ég! :Y
    Hogyan, hol lopták el?? :(((

    N82 - Akkor ajánlom, ha ki is használod az éjszakai fotózásra, mert igen jó képeket lő éjszaka! :R Emlékeztetőül, pár nagyon király esti kép: [link], [link], [link] Nagyon király este!!! A lehető legjobb választás, ha arra akarod használni!

    N79 - Ha nincs szükséged az éjszakai képekre (nekem nem volt), de viszont annál inkább hasznát veszed a zseblámpa funkciót, a LED-ekkel. A képminőségre nem lehet semmi panasz! Nappal egy hajszállal leelőzi az N82-t!
    Az N82-ben én nagyon hiányoltam az élethű színeket, valahogy mindig olyan furcsán adta vissza, ami viszont az N79-ben tökéletes lett!

    Omnia - Omnia HD-ra gondoltál? :F Ha igen, akkor az is egy elég király telefon! Ha netezésre is használod akkor azt válaszd! Az a legjobb ha a netezést, és a fotózást szeretnéd összekapcsolni.

    G810 - Nem választanám! Sokan lebeszélnek róla, én nem tudom pontosan, hogy miért, de azt mondják, hogy nem szabad G810-et venni.

    K850i - Tesztképek. Erős zaj szűrés, nem választanám! Azon a graffitis képen nagyon leszerepelt nálam!

    C905 - Új szoftverrel nagyon király az eredmény!! Le a kalappal! :R Itt vannak a képek, a két pénzes után jönnek.

    Innov8 - Nagy, viszont elég komoly képeket lehet vele készíteni! Ha nem netezel, és nem pötyögsz rajta sokat ez is egy jó alternatíva!

    Én, ha választanék, akkor mindenképpen a szempontokat tisztáznám először, hogy mire is használnám!
    Nálam most másodlagos lett a fényképezés, előtérben a netezési élmény van.
    Én a mostani állás szerint az Omnia HD-t venném. :K
    De még egyenlőre várok új telókra, meg most a pénztárcám is üres.

    Remélem tudtam segíteni. :U

    * * *

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok a fotós fórumlakóknak!

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák