Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Amennyire ágáltam korábban az ellen, hogy mi a francnak kell ilyen felbontású videórögzítés lehetőségét a telefonba rakni, mivel évek múlva sem lesz olyan tévém ami ezt optimálisan le tudná játszani, hát rájöttem mire jó.
    Minden telefonnal foglalkozó oldalon alap a telefonok fényképezési tesztjei során, hogy nappal és éjjel milyen képeket csinál.Viszont azzal sosem foglalkoznak, hogy mi van akkor, hogy ha mozgó objektumot akarunk megörökíteni.Elmondom mi van, nagy semmi van, az van, ha szerencsések vagyunk sikerült, de általában igen nagy szerencse kell hozzá.
    Hát erre jó a videó.Legmagasabb felbontási fokozat, aztán abból kivágni a képeket, amelyek minősége messze elmarad a fényképektől, de olyan szituációk is megmaradnak, amelyeket fotózással igen hosszú időráfordítással tudnánk csak megörökíteni.
    Persze mondhatnánk, hogy ott van a sorozatfotó funkció is, nem tudtam megkedvelni, mivel egy-egy esemény után akár több száz képet kell átnézni, hogy az ember kiszelektálja a jobbakat.
    Szóval Note 4, egy délelőtt, videóból kivágott képek, mert sajnos a dinamikus fotózás telefóniában nem egyszerű dolog.
    rohanás
    homok a kézben, rosszban sántikálás
    felkészülés
    támadás
    repül a homok
    kap belőle a telefon is

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák