Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz MR007RM #26866 üzenetére

    Érdekes dolog a zaj, mert van amelyik képen tényleg több van, van amelyiken meg egyáltalán nincs (az égnél jól látszik, van ahol tök homogén az egész, van ahol meg zajos). Mindenesetre én abszolút nem érzem zavarónak, a többi telefon sem tud szerintem zajmentesebb képet csúnya mosás nélkül - persze tisztelet a kivételnek, mert pl. 808-tól 12MP-en is láttam minőségi képet (no persze ugyanúgy láttam gyengét is). A másik, hogy nem igazán nézem 16MP-en a képeket, szerintem max 5-8MP-ig ha belenagyítok.
    Amúgy a koncepciót én is imádom, főleg mikor a metrón a velem szembeülő nyitott szájjal néz, hogy mi lehet a kezemben ;]

    #26878 hito: itthon leszek a vízcseppekkel még eljátszok majd egy kicsit :)

    #26879 mrszitya: örülök, hogy tetszenek! A véleményeddel meg szintén egyetértek, kb. mintha én írtam volna. A Zoom a 10x zoomnak hála nálam kb. 100%-ban kompromisszummentes megoldás, nincs is mellette másik gépem, és nem is érzem szükségét, az én igényeimnek bőven megfelel ez a kis öszvér is...és mindig ott lapul, vagy éppen dudorodik a zsebemben :) ;]

    #26891 Geri1025: ha minőség nem is valami jó, de a téma vagy a név ötletes!

    #26893 Wuk07: holnap meglesem!

    #26894 hito: ne már, még a végén tök egyedül maradok itt Zoom tulaj...

    #26913 novinyul: én is nagyon bírtam!

    Remélem senkit nem hagytam ki...

    És hogy a topik tartalmához is hozzátegyek egy kicsit, itt van egy, és még egy mai kép 10x-zoommal, és természetesen S4 Zoommal :) Utóbbit egy sima telefonnal szerintem nem is lehetett volna így lekapni, talán csak annyi látszott volna, hogy a háttérben van valami mosott paca - de így talán látszik, hogy az köd...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák