Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apuc

    őstag

    válasz Enjoy #1512 üzenetére

    Ja,dehogy..Csak egy őrült akitől ezt a 7 éves fia és a 2 éves kislánya is örökölte..
    ŐK KÉRTÉK hogy fényképezzem le a szájukat BELÜLRŐL mert meg akarják nézni a monitoron is..
    Üzletkötő vagyok egyébként.

    Azért pakoltam fel,mert részletgazdag,jók a piros színhez mintaképnek...
    Durva a rokkant parkolós Ferrari és a viharnyomok is mint képek,nem?

    Köszi a kommenteket!

    Persze tudom hogy nem összehasonlitható a két típus,de mivel 30k körül láttam üzletben ÚJ 750-est,és én 50k-ért vettem 1 hónapja a k770-est,ideírok pár,számomra előnyt:

    Egyébként a 770-esem NEM csinál olyan szép ,telt,színgazdag képeket mint a nemrég eladott k750-es,de mégis sokkal jobban szeretem mert:

    -Nagyon szép a kijelzője/bár tényleg kicsi,de nem kisebb mint a 750-esé/
    -A 3G miatt szuper gyorsan tudok rajta netezni.
    -Elegánsabb,szebb/szerintem/,könnyebb,újabb tervezés-ja és ÚJ.
    -Vettem hozzá egy HPM-70-es fülest,-3ezerért :K egyébként több minden állítható a zenejátszóján és hát....nem rossz a hangzás :DD :C
    -Kaptam egy 512-es M2-es memókártyát hozzá +3 ezerért/beszámítva a gyári 256-ost
    -A "track ID" nem rossz,sok számnál csak emlékszem kb ki az előadó,de sokszor érdekelne,ez segít /rádiónál/
    -Ha nem használom,lekapcsolom a 3G-t,mert így tovább bírja az aksi ha elutazunk.
    -Nagyon tetszik a fényérzékelős kijelző.
    -Sokkal szebben szól /SE-viszonylatban persze ;] /a hangszórója is.
    -A 3.15 Mpixel ha ránagyítasz egy képre jól jön azért..

    Van még sok előnye,képszerkesztő,stb,de MAGA a kép mint élmény a régebbi szoft+kameramodulos 750-esen jobb volt.

    A nejemnek van egy utolsó szériás k750-je,na annak már nem jó a fotója,sőt.
    Annal jobb a 770-esé... :F

    Egyébként a G800-as Samu és az N82 nekem viszik a pálmát... :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák