Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #96241664 #107286 üzenetére

    Gcammal az a baj, hogy kulán működik. Tökmindegy hogy te azt mondod neked tökéletes, mert nem az. Mert igen, én kipróbáltam nagyon sok telefonon(te egyen), és egyiken sem ment tökéletesen. Hdr + nagyon jó, de ahhoz, hogy tényleg jó képet tudj csinálni vele, ahhoz állítgatni kell állandóan az adott szituációhoz + ezer év mire a képet elkészíti. Nem mindig van az embernek állítgatási ideje. Most én is visszaálltam a gyárira próbálgatni, mert volt pár olyan helyzet, amikor nem tudtam egy normális képet sem csinálni a gcam miatt.
    + videózásnál sem működik kb egy telefonon sem az, hogy felvétel közben váltogass a kamerák között. De attól még fent marad mert tényleg tud nagyon jó is lenni. :)

    #107287LojcHy°H-val Ilyet ne írj itt, mert hint jön, és röhögőgörcsöt kap, hogy minek cseréltél potyára. Ja hogy tetszett a 22 ultra és szeretted volna kipróbálni, most meg vissza tértél..? Jézus ereje, hogy volt merszed. :F

    Kép is legyen.:
    [ IMG-20220619-223512"> ] Gyári Nightscape

    [ PXL-20220619-203527738-NIGHT"> ] Gcam night sight (nehéz megtartani, mert ezer évig csinálja a képet)

    Oneplus 7t Pro

    [ Szerkesztve ]

    S24 Ultra Titanium Gray - Xperia 1 Mark V Khaki Green

Új hozzászólás Aktív témák