Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz #70869248 #34196 üzenetére

    Anno Mansell is behúzott egyet Senna-nak és köztudomású volt, hogy nem nagyon kedvelték egymást. Ez tettlegesség volt.

    Aztán Prost is azt nyilatkozta róla, hogy legközelebb lelöki a pályáról, ha olyan manővert csinál, ami nem tetszik neki.

    Nelson Piquet meg egyenesen becsületsértően nyilatkozott Mansell-ről, meg a családjáról anno.

    Amivel csak annyit akarok mondani, hogy igazad van: ezek az emberek tényleg nem grál lovagok, ám a teljesítményüket nem ezek alapján kell megítélni, mint ahogyan egy színész teljesítményének alapjává sem azt teszem, hogy a magánéletben milyen ember.

    [ Szerkesztve ]

  • kukinyo

    addikt

    válasz #70869248 #34196 üzenetére

    Ellentmondást érzek.Te ugyan annyi információból kedveled mint amennyiből én nem szeretem.Neked tetszik amit csinál,én elítélem érte.
    A sport nem csak a teljesítményről szól hanem van (kellene lenni) egy etikettje,becsületesség,fair play.aminek én nyomát sem látom Hami esetében.
    A célja eléréséhez képes bevetni bármilyen aljas trükköt,ha tehetné géppuskát szerelne a kocsija elejére hogy azzal lövöldözze ki az előtte lévőket.
    Én így látom őt és ez nekem nem szimpatikus.
    És abban is biztos vagyok hogy rajtam kívül nagyon sok ember így látja akár itt a topicban is,csak nem adnak hangot az érzéseiknek mert azonnal le vannak sípolva.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz #70869248 #34196 üzenetére

    Általában az ellenséges érzéseket nem a pilóta cselekedetei, hanem annak következménye, megítélése, a versenybíró, pilóta nyilatkozat és médiamegjelenítés váltja ki. Idén a Maldonados monacoi eset utáni viselkedése miatt esett ki a szimpik köréből. Nem maga a cselekmény miatt. Azok mind tetszenek tőle, csak hát amikor Maldonadonak még be is szól az eset után amikor a csóri gyerek azzal az autóval pontot szerzett volna, na ott elszakadt a cérna hogy ennyire genyaláda nem lehet valaki. Aztán jött a fórum hogy Maldonado volt végülis a hibás..nem csodálom hogy kialakult benne egy kellemetlen vélemény :), aminek gyakorlati vetületét most láthattuk. Ennyi a történet. Hamilton megosztó, nem csak a környezet miatt, hanem önmaga személyisége miatt is. A cselekedeteivel semmi probléma. Ami utána jön azzal van a probléma.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák