Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz #70869248 #446 üzenetére

    Én jelentős különbséget érzékelek a 2 nyilatkozat között, Hamilton Alonso állítását hülyeségnek gondolja(alaptalan bocs), egy konkrét személyt kritizált(kicsit odaszólt hogy nagy az arcod spanyolka kb) úgy hogy közben a csapatot dicséri(kicsit kiközösítés hangulat, ügyes). Alonso a csapatnak szólt be nem Hamiltonról mondta el a véleményét. Szerintem van különbség de ilyenekbe ne menjünk bele lehet mindenki máshogy érzi, mi ketten pl mindig máshogy látjuk az adott mondat tartalmát.

    ''itt tudtommal közösen dolgoznak egy célért..csapatként'' a csapat igen, de mint pilóta szerintem senki sem gondolja így az f1ben és bármi más sportágban, a versenyző magáért és nem a társáért dolgozik, ők ketten nem csapat, még Msch és Barichello sem volt az szerintem soha. Mindenestül persze hogy csapat, tesztelnek fejlesztenek. Aztán jön a verseny péntektől és mindenki magára koncentrál gondolom én

    Azt meg nem lehet tudni milyen jogokat akar, csak valószínűsíthető hogy azt amit írtál. Én nem is azt hoztam fel. Mind2 pilótára rá lehet akasztani könnyedén negatív kritikát a 2 nyilatkozat után. Hagyjuk az emberi tulajdonságait Haminak, lehet élőben semmi bajom nem lenne vele,de így médián át nem szimpi nekem, ennyi. A beállítások nem megosztásának gondolata szerintem meg egy jó reagálás volt a spanyol részéről.
    Alonso kritikát ha már felhoztad igazad van, de pl egy beállítások nem megosztása nem előjog és lehet hogy erre utalt már akkor is. Hagyják a kis sarokban duzzogni és csinálhassa amire képes a közösen fejlesztett autóval önmaga egyedül a saját beállításaival, amihez ragaszkodik. Lehet koppana ki tudja.

Aktív témák