Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Racecam #26173 üzenetére

    Én itt nem foglalkozom azzal hogy -Házigazda- vagy, természetesen egészen addig amíg ezt ki nem hangsúlyozod, erről régebben volt beszélgetés...hisz egy moderátornak-házigazdának..stb is van/lehet véleménye a topik témájában.

    "A McLarennél azért kérdeztek rá kétszer is, mert ők is úgy látták, hogy az eset nem teljesen volt tiszta. Ez is egyértelmű."
    Látod én ezt nem jelenteném ki...véleményezném, de nem jelenteném ki egyértelművé.
    Mert rákérdezhetnek azért is, hogy az FIA is tisztának ítéli meg a helyzetet?...ha nem, akkor még javítható.
    Az hogy az FIA-t kérdezik az egy dolog, ők hozták a szabályokat ami alapján egy dolog büntethető vagy sem.
    Sztem nagyon nem mindegy, hogy egy VB éllovas versenyző megkérdőjelezhető szituációba kerül.
    ...ha kétszer kérdeznek vissza szerinted akkor az azért van mert érzik hogy gázos.
    ...szerintem meg biztosra akarnak menni, és ha problémás, akkor segíteni amíg van rá lehetőség.

    ...és ezért mondom/írtam az elvakultságot, nem kell ahoz kedvencednek lenni...elég kijelenteni hogy egyértelműen csak az a megoldása lehet a problémának, a másikat nem is látod.
    ..egyébként én úgy gondolom, ha egy döntésre nincs idő, akkor ne döntsenek..döntsenek később, nem élet halál múlik rajta mint egy mozifilmen.

Aktív témák