Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Motion_Blur #1417 üzenetére

    Alonso számomra olyan ember akiben nem csalódom sosem a viselkedését illetően, egy tahó de tud vezetni, bírom azt amit a pályán nyom és néha a kisgyerekes hisztiket is. Sosem voltam vmi nagy Alonso fan, a pilóta közül neki és Kiminek drukkoltam hogy vb legyen és ezután is így lesz. Szval nem igazán érdekel, Rosberg ne csináljon ilyet viszont...:)
    Azt viszont leírom hogy én Kimiben rohadt nagyot csalódtam. A rádiólehallgatás már tényleg az a kategória amiről sokszor csiripeltek a madarak, egy ilyen vallomás nemhiszem hogy befolyásolta volna a döntést, de Kimi ezzel belefolyt abba a kémügybe amiről én úgy tudtam hogy nincs véleménye, szarik rá ő csak versenyezni akar(így ismertem meg ezért szeretem). Ron pedig az az ember volt aki felkarolta. Az erkölcsileg nulla ember is ember és hátbaszúrható. Ez kicsit olyan volt mert szerintem felesleges volt az ügy szempontjából, remélem Ron papa nem pöccen be és tárja a sajtó elé hogy ő meg miket tud a többi csapatról ahogy azt tárgyaláson akarta, mostmár tudjuk miért....Amúgy reménykedem h nem igaz, formula.hu ad reményt....:)

    mármint a Kimis hír remélem h nemigaz mielőtt félreértenéd :P

    [Szerkesztve]

Aktív témák