Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    Hát hogy én miről maradtam le... Nem nézek fel 1 - 2 napot és áll a bál :D Eszméletlen volt végigolvasni, de be kell vallanom, hogy a 2,8L-es fogyasztás hatezerre, na az viszi a pálmát :D Lehet Darvinyában egy Dr. Emmett veszett el, mert van itt valami csavar a történetben :DDD Lehet egy fluxuskondi? :D Agyrém... Az én 1.6 kombimmal jelen pill. 7,3-al mászkálok vegyesen autópálya (autóút) és városi (bel) használat mellett.
    Jómagam 7végén beépítettem a tolatókamerám ami nagyon szépen szuperál, de hát amíg végig vezettem a gyári kábelköteg mellett a gumiban... Akinek mk2.5 kombija van, annak ajánlom, hogy szedje le a műanyag díszlécet vagy mit amiben van a rendszámtábla világítás meg a csomagtartó nyitó mikrókapcsoló, mert nálam mind a négy csavar meg volt rendesen korrodálva és éppen kezdte a lemezt is kikezdeni. Négy csavar tartja, azt szépen leszedtem és lecsiszoltam kívül - belül, aztán alkohollal lemostam, meg alvázvédővel jó bőven befújtam, remélem használni fog. Ha nem, akkor nyáron leszedem újra és akkor rendesen le csiszolom és a javító stiftből amit vettem, abból használok fel majd. Elfelejtettem lefotózni, de a napokban majd dobok be egy fotót. Egy a gond most, mert felemás a rendszámtábla világításom, egyik led másik sima izzó, de a napokban majd cserélem valami hasonlóra, hogy legyen mindkettő ledes (tudom, nem szabályos).

    Camelferr, eszembe jutott valami... hogy is van az a nyomatékkulcsos story?

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák