Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mezey Lipót

    tag

    válasz Balázs1986 #8802 üzenetére

    Nézd...

    Amit particionálással kapcsolatban írtam az az én álláspontom az adataim biztonsága kontextusában, amit viszont mindenféle egyéb helytakarékossági megfontolás elé helyezek, ugyanakkor másoknak nem kötelező sem elfogadni, sem pedig alkalmazni.
    Ettől függetlenül javasolhatom egy kérdezőnek, mint ahogy Te is a saját megoldásod.
    A kérdező pedig a saját prioritásai mentén eldönti hogy melyik álláspontot fogadja majd el.
    Tehát még egyszer... Minden amit írtam, az javaslat volt és nem pedig kógens szabály.
    Megköszönném, ha nem tulajdonítanál nekem olyan állításokat, amelyeket nem tettem.
    Például beleszólást mások számítógép használatába.

    Bizony, az SSD-k megbízhatóságát napjainkban is viszgálják.
    A párhuzamos topicban pont ma linkeltek egy 2014 januári cikket az SSD-k megbízhatóságával kapcsolatban. Hol itt az általad említett 3-4 éves távlat?
    A lapozófájlokat van aki kikapcsolja ha visszanézel a topikban.
    Ettől függetlenül a kérdezőnek alternatívaként javasoltam a rögzített kisebb értékre állítását.
    SSD mellett amúgy miért is volna rá szükség? A Windows 7-es is felajánlja kikapcsolhatóra és linux alatt korábban is ki szoktam kapcsolni, mivel van elég RAM a gépben.
    Talán elkerülte a tisztelt figyelmed, hogy a kérdező asztali számítógéppel kapcsolatban tette fel a kérdését, ezért értelemszerűen nem a laptopok kontextusában írtam a javaslataimat.
    A hibernálással kapcsolatos kötözködéseidet tehát tartsd meg magadnak.

    A részemről (.)

    Rendes vagyok. Segítek másoknak hogy legyen egy igazán sz@r napjuk.

Új hozzászólás Aktív témák