Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    Sziasztok,

    A gyakorlati tapasztalatok gyarapítása céljából írnám le, hogy a Silicon Power Velox V70 típusú SSD-je 1évet bírt ki egy olyan gépben, amiben alig volt használva. Pár napja adta be a kulcsot de úgy, hogy se "particionálni", se formattálni nem lehet, viszont a még rajta lévő adatok nagyrészét látom egy másik gépben, szerencsére így legalább le tudtam menteni. A windows nem indul el róla, minden egyes próbálkozásnál reseteli a gépet. Újra telepíteni sem lehet, mert már a telepítésnél kiírja, hogy disk failure.

    Nem volt olcsó drive, teszteken jól szerepelt, MLC-s, és 60 hónap garancia volt rá. Ugyanakkor hiába garis, nem tudom érvényesteni, mert tele van személyes adataimmal, szerződéssel, levelezéssel, így meg nem fogom visszavinni. Törölni nem tudom, szóval bukta. Arra jó volt, hogy rájöttem, többet tároló eszközt nem veszek üzletből a garancia miatt drágábban, mert úgysem lehet érvényesíteni a privacy miatt. Szóval ezzel a típussal nekem kifejezetten rossz tapasztalatom volt. Ha netán valaki kérdezné...

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák