Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 15 Minutes (2001) (15 perc hírnév)

    Ez egy igencsak alulértékelt film, nagyon meglepődtem, hogy csak 6 pöttyöt kapott. Mondjuk lehet azért, mert a film felénél De Niro váratlanul megpusztul, s nincs telenyomva klisékkel, na meg eléggé kemény média-kritika, amit úgy néz ki a legtöbb ember egyszerűen nem ért. Szinte mindenki a 15 perc hírnévért küzd, korrupt, mindez egyszerre röhejes és elszomorító formában. Nekem a Black Mirror jutott róla eszembe, csak ezen lehet nevetni is, nem nyomasztó. Legalább 8/10.

    Suicide Squad (2016) (Öngyilkos osztag)

    Épp pár hónapja néztem végig az összes, általam gyűlölt Marvel filmet sorban, s sikerült megbékélni velük, megérteni a teljes sztorit, helyre tenni magamban ezt a univerzumot, erre jön ez. Úgy tudom a DC sötétebb stílusú, erre ezt úgy csinálják meg, mint egy Marvel adaptációt, de azt is csak félig, így sikeresen beesik a két szék közé, egyszer csillámpóni színes, máskor meg nem. Oké, igazából ez még a kisebbik gond. Az egész film akkora katyvasz, hogy elmondhatatlan, s olyan förtelmes szintű májerkedés megy benne, amiről nem is tudtam, hogy létezik. S még sorolhatnám. Katasztrófa, 2/10.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák