Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz gzbotii #37908 üzenetére

    Egy olyanban, ahol valamiért nem tudtam rávenni magam hogy megnézzem. De hibáztam :D
    Relatíve nagy a restanciám a filmklasszikusok terén, de ezeket elkezdem szépen pótolni, mert ez is bizonyítja, hogy csak a csökönyösségem miatt van ekkora "lemaradásom" :O :U

    (#37909) .LnB
    Dehogy bántasz meg, megtudlak érteni. Kell egyfajta elkötelezettség vagy valamiféle érdeklődés az e fajta filmek iránt, hogy egyáltalán élvezd ezeket. Azért az X-Men, Man Of Steel, vagy a Dark Knight és ehhez hasonló kicsit komolyabb alkotások, messze más típusúak mint az Iron Man,vagy az Amerika Kapitány. Könnyed, humorkodós, komolytalan (mondjuk lehet hogy ez alól kivétel lesz a Winter Soldier, márcsak a 16os besorolás miatt). Mondhatni ezek a filmek szerintem elég rétegfilmek, mert tényleg nem mindenki tudja élvezni ezeket, és e miatt valahol meg is vagyok lepve, hogy ezek a filmek ilyen sikeresek.

    És igen, csak most :D
    Vannak hibáim, úgy 6 tucat, az egyik a csökönyösségem :D
    Sokszor inkább megnézek egy más filmet, ezredjére (nem mindig Marvel, teszem hozzá, mielőtt megkapom :D ), minthogy rászánjam magam egy ilyenre. De talán ezek után jobban elkezdem darálni a filmklasszikusokat.

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák