Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz KISDUCK #159340 üzenetére

    Godzillát én is szerettem, főleg a Dolby Digital hang miatt, akkoriban kezdtem felfedezni a digitális moziélmény hangminőséget. Igazából az a film annak a kornak készült, nem is akarom újranézni... jóvanazúgy.
    A Függetlenség napja teljesen más élmény volt, pedig korábban készült. Ennél a filmnél találkoztam elsőnek a következő jelenséggel..
    Barátnőmmel elindultunk a Bástya moziba(Blaha) és nem tudtunk jegyet venni a 14:00-ás előadásra mert mind elfogyott, mire észbekaptunk a 16:00-ra se :D
    De a következőre már igen így aznap megnéztük..éés teljesen elvarázsolt :D de már azt se nézném újra.
    Viszont van egy sokkal korábbi sci-fi, Tiltott bolygó (Forbidden Planet) 1956
    Namármost ezt sokan méltatják, hogy alapmű és egyszer látni kell de nem igazán tudom rávenni magam, hogy megnézzem.. pedig lehet illene már pótolnom.

    Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Új hozzászólás Aktív témák