Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz hoffman_ #153376 üzenetére

    Lightyear (2022)

    Egyetlen óriási bajom van az egésszel. A film elején lévő 2 mondat emlékeztet minket hogy ez a film a Toy Story világában baromi nagyot mehetett gyerekfilmként hisz mindenhol Buzz figurák voltak a polcokon.

    Ehhez képest meg azt kell mondjuk hogy baromi gyenge a történet, Andynek biztos nem lett volna ez a kedvenc filmje.
    Faék sztori kellett volna sok repkedéssel, látványos csatákkal, világmegmentéssel. Akkor elhiszem. Mondjuk a 3. repülés után a növény már betört és elragadott mindenkit és ki kell szabadítani őket és a végén Buzz a hős, a hiperkristályt is megtalálja és mennek tovább.
    Ehelyett lett egy moralizáló, számunkra már eléggé lerágott valami amiből szerintem a gyerekek a felét se fogják fel.

    Az első 20 perc amúgy tetszett, a cgi szép, a poénok nekem többségében inkább fárasztóak voltak mint viccesek, főleg a magas fickó (mondjuk gyerekeknek meg szerintem pont bejön ez).

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák