Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terminator: Dark Fate (2019) (Terminátor: Sötét végzet)

    Avagy Herminator: Woke Fate, Feminátor, Termináta. Ahogy tetszik. Történetileg önmagában nem volt rossz, lehet egy 5-6 pötty a 10-ből. De ez az ultrapc propaganda miatt ez egy trashfilm lett. A legjobb amit el tudok mondani róla az a CGI.

    A film gyakorlatilag letépi a T-800 golyóit, és átadják Grace-nek. Ettől előbbi Carl lesz, utóbbi meg egy hímnő. Aki nem félrobot, hanem augmented vagy ahogy a szintén ultra PC Star Trek: Discovery-ből megtanultuk cybernetically augmented. Úgy ahogy a tolószékes is kerekesszékkel közlekedő és a feka is afro-amerikai. És természetesen a film tartalmaz white shaminget is, amikor a mexikói határon átszöknének az USA-ba. Visszatérve a T-800-ra: gyalázatos a sztori, hogy miképp lett a rosszból jó, ő a háziasított terminátor. Mert amúgy a film első pár perce szerintem nem rossz kezdés, amikor kinyírják John Connort. Ebből legalábbis jól következik Sarah Connor karaktere, akit tényleges bírtam, ő tényleg a régi volt. Minden más viszont wtf. John Connor helyére, meg ugye ki más kerülhet, mint Dani Ramos, aki természetesen a PC score-ban elég magasan áll, hisz egyrészt nő, másrészt mexikói hispán, mely etnikum a feketénél is feketébb. Neki kell megmentenie az emberiséget, nem valami fehér férfinek.

    Na itt, be is fejezem, mert csak csapongani tudok, olyan szinten borzalom ez a film. :D Spoilerbe is tettem.

    3/10

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák