Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Phülöp #130011 üzenetére

    Pár rumon túl vagyok (Captain Morgan Dark, Captain Morgan Spiced Gold, Don Papa, Stroh 40, Stroh 60, Stroh 80 (ezt kólával meg sütibe sütve, ~3 év alatt pusztítottam el, sokadmagammal), Zacapa Centenario 23, Diplomatico Riserva Exclusiva, Diplomatico Mantuano, Matusalem 12, Bumbu, Plantation Barbados 5yrs, Plantation Overproof 62%, Plantation XO 20yrs Anniversary, Bacardi 8yrs, Bacardi Carta Negra, Dictador 20, Chairman's Reserve Spiced, Portorico 40, Portorico 60, Canerock, Havana Club Anejo Especial, meg még ki tudja... ilyen Lidl/Aldi St. James-eket nem számolom...), de ez!
    Árban tökre ott van, hogy kábé bármikor, ízre is tökre olyan, mint amilyenre gondolok, hogy rum.
    Előkészületben van azért egy Dictador - Best of 1975, csak hogyha beütne a krach, és két év múlva betöltöm, akkor legyen mivel ünnepelni... Meg már évek óta van egy 3 lityis Grant's viszki, mert épp liter áron hozzájutottam. Itt ezek valamiért veszet áron mennek. Egy ilyen 3 literes csoda most ~50-60E, pedig a 3 liter ára ~18-20E, és nem betétes az üveg... :D

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák