Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    Ezzel az egésszel több baj is van. Úgy kaki ahogy van. ÉS a sok birka még örül is neki.

    1., Nem tudom tolerálni, hogy szolgáltató függő. Mert ha én szolgáltatót váltok, akkor járhatom körbe újból a köröket, hogy a bankkártyámat regisztráltassam az aktuális szolgáltatónál. De lényegében az adataimhoz, amihez semmi közük nincs az égvilágon, de hozzáférnek majd egyre többen.

    2., nem tudom tolerálni, hogy bank függő. Mert nem akarok OTP-s lenni. Van saját bankom, és én az ottani Mastercard kártyámat akarom használni.a telefonomon keresztül. Megasrol ejtem le az otp-t.

    Ettől kezdve, pedig csak a Mastercard kártyakibocsátó általi programra tudok épp ésszel gondolni. Ami nem függ a szolgáltatótól, sem a banktól, csak, hogy az ő kártyájukat használjam. (Nem is értettem a mc mobil kikapcsolását. Mindent tudtam vele csinálni amit kellett. Számlát kifizetni, telót tölteni, és csekket kifizetni, csak a bolti fizetés hiányzott.

    És tetszik vagy sem ez a normális. Ne korlátozzanak be. Mert ugye az diktatúra. Miért kötelező nekem T-mobilosnak és otp-snek lennem, hogy a telefonommal fizetni tudjak? Milyen világ ahol korlátozzák a jogaimat?

    Nem beszélve, hogy meghatározza milyen telefont vehetek, hogy használhassak egy szolgáltatást, amiért én fizetek, hogy használhassam, de ő gazdagodik, azzal hogy használom. És ha én nem olyan telefont akarok, mert nem a főáramú telefon kínálat érdekel.

    vagyis had ne én nyaljam nekik, ha még fizetek is érte.

    Itt ebben az országban fordítva ülnek a szolgáltatók a lovon. Ők vannak értem, és nem én Ő értük. Ezt kellene felfogni. És ennek szellemében viselkedni a szolgálatóval. De mindenki csak meghajol földig, és nem gondolkozik.

    Ha nem használjátok az alkalmazásukat, hamar észbe kapnak. De a birkamagyar rápörög a ..osra is csak legyen mivel mutogatni magam. Mint anno a bunkofon kifejezés idejében.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák