Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz #139968 üzenetére

    Csak a prológust/tutorialt játszottam végig, de már ott sejtettem, hogy nagyjából erről fog szólni az egész játék, legalábbis gondolom.

    Anno ugyanez volt a bajom a Brothers In Armsszal is, hogy behozott egy új, vagy addig keveset látott stratégiai elemet (kerüld meg innen, lopakodj onnan, támadd be hátulról) a klasszikus háborús csőlövöldékbe, de a harmadik tűzharc után már rohadt unalmas volt, legalábbis nekem, mint harctéri Rambónak. Persze ha belegondolok, ez pont ugyanaz, mint a Gears és társai fedezék shooterek, ahol ha meglátod a tereptárgyakat, már jó előre tudod, hogy akció lesz.

    FragMaster #139956: május 25-ig tart az akció, szerintem próbáld ki, ha meg már javították, akkor maximum kérsz egy refundot. Visszavonni még nem vonták vissza, persze ez azt is jelentheti, hogy Ubinál már sokkal lassabban őrölnek a malmok, mint korábban, vagy tényleg csak nálunk rontották el.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

  • Crus

    őstag

    válasz #139968 üzenetére

    Relatív könnyű kimulni, mivel minden is szar benne. Gyakran a kamera is. Még az új DLC-ben is gyakran megesett, hogy méteres szőlőszem takarta ki a becélzott gépet, vagy egy fűszál, vagy egy kábel. A melee halott benne, a lopakodó csapás hasznos, de tömegben elsütve felejtős, mert bedarál a többi.

    Így van... a harc unalmas benne. A 763. dínót elkezdeni bontani és a megfelelő nyilat alkalmazni, majd sunnyogvá várni, míg "it was just the wind" be nem következik, az olyan tényleg igazán Sony konzolra való lvl.

    Körbe is kell rajongani őket, mert nem nagyon van más ami technóban ilyen szintet tudna mutogatni, mert ahhoz rakás pénz kell, azt meg új IP-re senki nem adja szívesen max a ND-nak.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák