Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tag

    válasz Crus #139974 üzenetére

    Az első 50+ órám ultra hardon ment bele, úgy könnyű volt meghalni, de egyszerűen annyit kellett tunkolni az ellenségeket, miközben új fegyvereket vásárolni is elképesztően drága volt, hogy inkább hagytam, csak rontott az élményen. Nem állított meg, csak végtelenítette a játékidőt. (NG+-hoz tették bele, de többen ajánlották... Túlélősebb jellege is lett, de nem érte meg.) A very hard very easy hozzá képest, de még így is túl sokat kell lőni, viszont kihívás már így sincs, minden izgalom elszállt. Na, ez sem éppen az unalom ellen dolgozik.

    [ Szerkesztve ]

  • echterion

    nagyúr

    válasz Crus #139974 üzenetére

    Nekem egy rpg-ben (vagy fogalmazzak inkább úgy, hogy történetalapú játékban, ahol fontos szerepe van a történetnek) teljesen elbarmolja az egészet, ha minden második mob kinyír, mert épp nem találkoztam még vele és nem ismerem ellene a taktikát vagy egyszerűen annyi hp-ja van, hogy lezsibbad a kezem a 10 perces kontrollercsavargatástól. Egy történetmesélős játékba nekem ez nem fér bele, kinyírja a filmszerű érzést. Emiatt nem szar szerintem a játék, másik úton halad, főleg, ha azt veszem, hogy a célközönség azért nem arra vágyik 8 óra meló után, hogy a tv előtt is vért kelljen hugyoznia egy-egy mobon. Kelljen ismerni hozzá a módszert, amivel elintézi az ember az adott típusú mobot, de nah, ne az legyen már a módszer, hogy sok hp meg nagyot üt és legyen jó reflexed.

    Amúgy az Elden Ring-ben hány típusú mob van összesen? Nem játszottam még vele, ezért érdekelne a változatossága, hogy vajon az mitől nem lesz ismétlődő egy idő után?

    : nekem megfelelt a nehézség, amint fentebb is írtam, a beleéléshez kell az, hogy ne haljak meg minden sarkon és ne amiatt haladjak csigatempóban, mert a mezei mobok is 10 percig bírnak egy-egy csatát. Amúgy szerintem ebben nem kell olyan sokat csatázni, mint azt sugalljátok, sokkal több volt nekem benne a duma és felfedezés, mint maga a csata és így is 50 óra környékén a végére értem kényelmesen a HFW-nek.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák