Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz Dilikutya #134880 üzenetére

    Lehet rosszul fogalmaztam, full profit, ez alá rendelnek mindent, ami nem kell, az sallang, és mehet a kukába, pont mint a mobilos játékoknál. Egyébként nem volt mindig az, és nem volt ennyire előretolva, én ezt a változást a PS4-el hozom össze, mert abban a genben kezdett el mindenki is játszani, ezért ugyanaz a Far Cry 6 mint az 5, ami meg a 4, ami meg a 3, de sok más példa van, sőt, a nagy Sony is beállni kényszerül ebbe, mert drága egy The Last of Us 2 vagy valami hasonló. Nem történik itt se semmi más, mint a filmeknél, löttyenésre vágyik a nép, löttyenést kap, ez hozza a pénzt, a kör bezárult. Ez most csak PCn új, de nekünk az, tehát a Days Gone nehézségek, én az utolsó előttin tolom, mert ott van hud és gyorsutazás, de ennyi, és még így is csak akkor szopom be, ha igazán bénázom, ez nem egyszerűsödés, ez a mindenkinek csinálunk játékot téma, mert ebből jön a több.

    [ Szerkesztve ]

  • i2k

    senior tag

    válasz Dilikutya #134880 üzenetére

    Huh, a Metallica!
    Lekapartam az arcom, amikor egy kollégista társam hüledezve újságolta, hogy talált egy nagymenő, ÚJ rockbandát, akik annyira nagyszerű klipet dobtak fel MTV-re, hogy berosálok, és különben is nekem ezt hallanom kell, mert ilyen eddig nem létezett a Nap alatt...
    ...és akkor belöki a kazettáról: Nothing Else Matters. Wazzer!
    Amikor fél éven át a szomszéd szobából ezerrel dörgettük a Master of Puppets albumot, és simán hallhatta még a folyóson is...
    :Y

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

  • FunPro

    senior tag

    válasz Dilikutya #134880 üzenetére

    Az az igazság, hogy egy együttes elbuzulása nem teljesen fedi a játékipar helyzetét.

    Ez inkább az a jelenség, amikor xy együttes rájött, hogy:
    "Te! Amúgy én mi a pöcsömnek ordibálok két órán keresztül? Te meg mit szenvedsz azzal a gitárral? Lenyomjuk az egészet playback-ről, jó lesz az nekik".

    Itt azzal van a baj, hogy csesznek dolgozni, aztán meg csodálkoznak, ha mindenki lelopja a cuccaikat. Szerintem például a kiberpunknál többet költöttek marketingre, mit játékfejlesztésre. :K

    Szóval nem azzal van a baj, hogy minden játékba bele van erőltetve a multi. Azzal van a baj, hogy ez a játék többi részének a rovására megy.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák