Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz eami #96884 üzenetére

    Játékot? Lemaradtam valamiről? Én még csak odáig jutottam el, hogy időnként törölhetik a fiókot, ha olyanjuk van. :)

    Dilikutya: Tiberian Dawn, Red Alert, és Tiberian Sun lett ingyenes 2010 februárjában. CnCNetről le lehet őket tölteni jól működő multival! :R Aztán van OpenRA, ami a CnC, RA, és Dune 2000 játékokat foglalja egy új motoron alapuló keretbe, saját működő multiplayer megoldással. Van még a The Dawn of the Tiberium Age ami a Tiberian Sun motorját alapul véve a CnC és Red Alert világát mossa össze, minkét rész frakciói játszhatóak egymás ellen, multit és a beépített irc lobby chatet a CnCNet szolgáltatja. Ki nem hagyhatom a Twisted Insurrection önálló Tiberian Sun modot, kifejezetten jó TS újragondolás, és ez is a CnCNet rendszerét használja.

    Vannak még önálló Renegade total conversion modok, mint a Tiberium Crystal War(Tiberium Wars mod), Tiberian Sun Reborn, és a Red Alert: The Path Beyond, de ezek a multira fókuszálnak, és nyomokban fellelhető játékosokkal nem nyújtanak túl jó élményt. :( Persze az sem segít, hogy még mindig szegény W3D motort húzzák, ami 12 éve sem volt technikai csoda, mára viszont rettenetesen randán néz ki, még a kupálás ellenére is.

    Viszont van másik!

    Renegade X egy Unreal motoros önálló Renegade remake, nagy rakás játékmenet javítással, klasszisokkal jobb grafikával, aktív játékosbázissal. Legjobb ingyenes összfegyvernemi FPS(RTS elemekkel) amihez eddig szerencsém volt! :R

    más

    TouchFox Controller for Crysis 2 2,39 font
    Gamepad emulátor tablethez.. de csak egy játékhoz? Mi van? :F
    Promó videó viszont nagyon jó. :)) Sok szerencsétlen kocsival, motorral akar becsajozni, pedig a mai lányok a tabletes Skyrimra buknak.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák