Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz cskamacska #128876 üzenetére

    1 éve aktívan VR-ezek itthon, lehet, hogy a kliens csinálta eddig is, de ez a mindennapi használatban nem okozott semmiféle fennakadást, szóval ez továbbra is inkább egyedi eset.
    Lehet a kákán is keresni a csómót, de ez csak egy újabb értelmetlen sárdobálás az epic kliens fikázásához hasonlóan...

    "Aztán elmúlt röpke 3-4 év, és most ott tartunk hogy sehol. VR támogatás visszaszorult indie térfélre, hardver eladás pedig párszázezer darabnál laposkúszik per modell(Quest 400k, mobilosok jobban mennek), kivéve a PSVR, ott összejön a 5 millió is. Persze mihez képest, PlayStation Move 3 év alatt összehozott 15 millió eladást, Microsoft pedig 18 millió Kinect-et még az X360-hoz amikor különálló volt."

    Ezt a 400k quest eladást honnan szedted? Ezt kevésnek érzed?
    És a Rift eladás mennyi?
    Mikor néztél rá utoljára az Oculus store-ra? Indie? :DDD
    Lone Echo, Hellblade, The Climb, Stormland, Asgard's Wrath, Robinson, hogy csak párat említsek... ezek elég messze vannak az indie térféltől szerintem.

    Arról a lufiról meg, amiről írsz én nem is hallottam.
    Lehet, hogy volt ilyen, de én pl vettem egy Samsung S7 telót, amihez mázlimra kaptam egy Samsung Gear VR szemüveget, belekukkantottam, és eldöntöttem, hogy nekem ez kell nagyban. :K

    (#128877) Golden9:
    Igen, van olyan tartalom is... állítólag! :))

    [ Szerkesztve ]

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Új hozzászólás Aktív témák