Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz s7evcsenko #128882 üzenetére

    Minden mondat után fogom a fejem, meg mondom hozzá hogy 'what?'.

    Reklám és rábeszélés nélkül én is vettem egy 4000 Ft-os VR szemüveget a mobilomhoz, kipróbáltam és szintúgy eldöntöttem, hogy ez kell nekem nagyban és profibb minőségben és azóta is azt gondolom, hogy életem egyik legmegtérülőbb kiadása volt ez a 150k. Olyan újszerű élményt adott, amit nem tapasztaltam szerintem már 10-15 éve. Abszolút egy szintlépés a mi játékokhoz képest a VR világa és hiába van sok játékom steamen, ami kijátszásra vár, már nem nagyon érdekelnek úgy, mint VR előtt.

    Na már most van egy ketyere, ami reklám nélkül is terjed, organikusan. Nekem nem kellenek cikkek ahhoz, hogy lássam, ebből így nem igazán lesz lufi sehogy sem.

    Egyetlen egy hátráltató tényezője van a VR terjedésének, és azok az ehhez hasonló, hozzá nem értő, buta hozzászólások olyan emberektől, akik arra nem képesek, hogy a véleményeik, cikkeik írása előtt lemászanak a sarki gamer kocsmába és kipróbáljanak egy rendes VR szemüveget. Hogy tapasztalatuk is legyen már, ne csak a levegőbe böffögjenek.

    A PS VR sehol sincs egy értelmes VR szemüveghez képest, de hát erről minek beszélünk, azt se tudjátok milyen szemüvegek vannak és melyiknek hol a helye, célközönsége...

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák