Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456z

    senior tag

    válasz Cyborg #75117 üzenetére

    Jó neked, nekem marha lassan jön az Acebeam ( vagy én vagyok türelmetlen ). Az első rendelés gyors volt, az előző és ez meg lassú.
    Egyébként jó kis csomag, hol volt ilyen akció?

  • Cyborg

    senior tag

    válasz Cyborg #75117 üzenetére

    Megjött a 2.kör a olcsó bizbaszokból, és végre kezemben a skillhunt s3 Pro is :)

    Rendeltem még egy ugyanolyan kempinglámpát is, mint a múltkor, csak beépített akkuval, szuperul működik, csak nem fotóztam le :)

    A kulcstartó azt hittem ugyanaz lesz, mint, ami már van, de ez nagyobb, nagyobb a feje, a teste, meg ilyen akasztó bigyó is van az oldalán, fluoreszkál a háza, meg az egész talpa mágneses, így az erősebb, de amúgy valami gagyi led van benne, rosszabb a fénye, mondjuk réz helyett aluminium a "hűtőborda" benne, karikás , gyenge, mint a régi varta/energizer lámpáknak, nem szép homogén, mint a másiknak, és kényelmetlenebb is a mérete, nem ajánlom kulcstartónak.

    A munkalámpa az király, igaz, benéztem a méretét, jó kicsi, de erős fénye van, tölthetős, erős a mágnes, van rajta egy gagyi akasztó is, de működik. Viszont a zseblámpa része az semmit nem ér, egy szem led van a munkalámpa tetején, harmat gyenge, sehova nem fogsz bevilágítani vele.

    A Skillhunt S3 Pro-ból a a HD CW verzó jött, sajnos nem volt más akkor, most bezzeg van NW verzió is már. Ami azonnal kiszúrta a szemem, hogy poros volt, és, hogy a felirat nincs a gomb síkjában, hanem el van csúszva majdnem egy centivel, ez halálra idegesít :)
    A menetek is elég szárazak, pedig amúgy nagyon prémium minőségnek tűnik a kidolgozása. Még nem teszteltem sötétben, de jó lesz szerintem, illeni fog a portfólióba :) Az különösen tetszik, hogy nincs turbó, meg ilyenek, egyszerűek a fokoztaok, és rögtön tudok a legerősebb fokozaton indítani.

Új hozzászólás Aktív témák