Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    senior tag

    Megjöttek a 3db-ot 2dollárért akció keretein belül rendelt apróságok

    A BL06, és s2+ csak referenciaként van ott a méret miatt :)

    Balról jobbra
    - Kis kerek kempinglámpa, 3db AAA kell bele, melegfehér, 3 mód, erős, gyenge, villogó - nagyon jó
    - Kulcstartó lámpa, sörnyitóval, kicsit nagy , kulcsra nem tenném, de erős mágnes, jó fény, nagyon jó
    - Kicsi bringa lámpa, könnyű, jó fénye van - nagyon jó
    - BK02 bringalámpa - 6 mód, 1 gomb, uh végig kell nyomni mindent, hogy kikapcsolhassam, kicsit macerás, de fém, jó fénye van, súlya is van, uh akku is van benne - nagyon jó
    - Régi nitecore tiny monster utánzat, hihetetlen könnyű, és gagyi, full műanyag az egész, azt hittem fém, de nem olvastam figyelmesen, könnyebb, mint a sörnyitós lámpa! :D nem lehet szétszedni, nem tudom, milyen akku van benne, de valami nagyon picur lehet, viszont töltés visszajelzés van, meg oldalsó led - kalap sz.r, kb mint egy régi piaci lámpa, elég gyenge fénye van.

    Összességében, mindegyik megérte azt a 2-3USD árat, a tiny monster utánzat egy fillérrel sem ér többet, viszont a többi az nagyon jó deal volt. Ezeket már régen is nézegettem, csak sokkal többe kerültek, mint az inerküszöb, uh most lecsaptam rájuk.

Új hozzászólás Aktív témák