Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ra3

    őstag

    válasz FBLLMAG #64533 üzenetére

    Ha ennyiért meg tudnám venni akkor lehet hogy ki is próbálnék egy LedLensert mondjuk, de Mo.-on ezek 20ezer körül mennek.
    Lehet hogy akcióban egy évben egyszer ki lehet fogni, de ha valaki nem akar fél évet várni rá akkor kénytelen kifizetni.
    Azt nem kétlem hogy ezek jó lámpák, de nem szeretem ha óvatoskodni kell vele mert drága volt. Biztos van akinek számít a hatásfok, meg hogy milyen extra funkciók vannak, de én legtöbbször csak látni szeretnék szereléskor, bringázáskor, vagy ha valamit csinálok kültéren sötétben.
    Plusz szeretem ha több helyen , garázsban, bringázáshoz, lakásban is van, nem kell ugyanazt cipelni többfelé, ilyenkor azért nagyon nem mindegy hogy 3 lámpa kerül 15ezerbe vagy 60-ba.

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

  • Gargouille

    őstag

    válasz FBLLMAG #64533 üzenetére

    Szerintem mindenki pontosan érti, hogy a felső kategóriás lámpák mennyivel bővebb funkcionalitást kínálnak, mennyivel stabilabb a fényük, jobb a hatásfokuk stb. viszont neked pedig azt kellene inkább belátnod, hogy nem mindenki van olyan anyagi helyzetben, hogy kiadjon adott esetben 15k vagy 20k Ft-ot egy lámpáért. Hiába jobb, ha nincs rá ennyi pénze az embernek akkor nem fog erre ennyit költeni. Nem feltétlenül azért mert igénytelen az illető, vagy ne fogná fel, hogy mennyivel jobbak ezek a lámpák, hanem egyszerűen nincs rá ekkora pénzügyi keret. Nem mindig csak kedv és szándék kérdése, hogy mire mennyit költ az ember.

    Másfelől pedig ezek a lámpák amik nálatok olcsóbbak (és te ismeretség révén még egy rakás engedményt is kapsz az árból), nálunk esetenként sokkal többe kerülnek.

    No offense csak ezeket is érdemes szem előtt tartani, mikor lámpát ajánlunk valakinek, aki mondjuk deklaráltan más szegmensben keres. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák